Przy wyborze mebli zwykle bierze się pod uwagę pięć głównych czynników. To cena, jakość wykonania, różnorodność wystroju. Bardzo ważna jest także wielofunkcyjność, a meble systemowe są pod tym względem absolutnym liderem. i cieszą się rosnącym zainteresowaniem użytkowników. 

Różne rodzaje mebli

Każdy rodzaj mebli ma inny stosunek plusów i minusów. Na przykład wbudowane meble będą idealnie pasować do pokoju o dowolnej wielkości, ale będą kosztować, ponieważ do ich wytworzenia potrzebujesz indywidualnego projektu i niestandardowego cięcia materiału. Meble gabinetowe wykonane poza serią mają dobrą jakość i rozsądną cenę, ale jeśli musisz wyposażyć pokój w jednym stylu, będziesz musiał wybrać podobne meble, aby to wyglądało harmonijnie. Nowoczesne meble modułowe rozwiązują problem jednego projektu – z modułów jednej serii możesz stworzyć własne indywidualne wnętrze. Nowoczesne meble tego typu kosztują tyle samo co standardowe, a możesz z nich stworzyć wiele aranżacji pomieszczenia.

Gdzie mogę użyć mebli modułowych?

Meble modułowe to rodzaj projektu, który sam tworzysz z poszczególnych elementów do konkretnego wnętrza. Sprawdzają się jednakowo w kuchni, przedpokoju, sypialni jak też salonie. Połączone wspólnym stylem meble systemowe do salonu mogą być dowolnie rozmieszczone. Jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej umieścić moduły w pokoju, pomoże Ci internetowa wersja programu do aranżacji mebli 3D.

Na stronie producenta wybierz niezbędne moduły i wypróbuj różne kombinacje mebli, opcjonalnie uzupełniając je o nowe elementy, które można zamówić w sklepie internetowym bez wychodzenia z domu. Meble modułowe będą szczególnie odpowiednie w mieszkaniu jednopokojowym – kompaktowe i funkcjonalne, zajmą mało miejsca.